انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر »نتایج جستجو

نتایج جستجو میان پاسخ های کاربر: غروب کربلا 313
تعداد نتایج (815) نتیجه
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
حجاب یعنی..... | نویسنده: غروب کربلا 313 |انجمن: حجاب و پوشش اسلامی

از کنار هردختری که رد می شد
یک تنه ی جانانه می زد و لذت می برد ...
یک اصطکاک دوست داشتنی با هرکسی که در نظرش خوش تراش تر بود! -
یک آن دیدم مقابل من است
نفسم حبس شد
چادرم را کشیدم جلوتر و میخکوب سر جایم ایستادم

ببخشیدی گفت و خودش را کشید کنار ...
حالا دیگر چادرم را خیلی 
بیشتر دوست داشتم ...
خدایا ممنون بابت این سپرِ بلا
چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۹:۳۶ بعد از ظهر
فــــراخــــوان صـــنـــدلــــی داغ | نویسنده: غروب کربلا 313 |انجمن: صندلی داغ
  سلام و شب بخیر خدمت یارانیهای عزیز

یادش بخیر صندلی داغ چه صفایی داشت😥 آنقدر سوال میشد که کار به پماد سوختگی می رسید😂😆😄
کاش دوباره اون روزهای خوب تکرار بشه❤️
چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۹:۲۴ بعد از ظهر
الان چتونه؟ | نویسنده: غروب کربلا 313 |انجمن: بحث و گفتگو

یلــــــــــــ🍎ــــــــــداۍ مهـــ💚ـــدوێ فاطــــــ🖤ــــمی
داشتــــہ بــــاشیــم.🌺🍃

ڪاش‌مۍشدشبِ‌یلدابہ‌ڪنارٺ‌باشم❤️🍃
مرهـم‌‌وشمع‌وچـراغِ‌شبِ‌تـارٺ‌باشم..
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ۱۱:۳۹ بعد از ظهر

#آبان1401

" بسم الله "

با دانش آموزان بودن 😍 و در کنارشون بودن و اینکه من را امین خودشون میدونند و با خیال راحت میان و حرفهای دلشون را بهم می گویند خیلی احساس خوشحالی بهم میده چرا که آنقدر بهم اطمینان دارند که حرفهای دلشون را با بنده درمیان می گذارند و راه حلی هم براش پیدا می کنیم. 😊
دوره دوم ابتدایی که می روم و باهاشون تمرین روخوانی با لحن عرب و فارسی خوندم که لحن عرب خیلی مورداستقبال گرفت و تفسیر مختصری از سوره واقعه و اینکه از زبان ائمه از فضیلت های این سوره گفتم و چند نفری بعد کلاس اومدند گفتن خانم ما می خواهیم قران مثل شما با عربی بخونیم کلاس خصوصی دارید؟
گفتم چقدر خوب که می خواهید قران را با عربی بخونید می تونیم زنگهای تفریح بریم نمازخونه با هم تمرین کنیم که الان دو روزی هست تمرین می کنیم و هرروز کتاب قرانشون را همراهشون همیشه همراه میارند. 💚 😍
میگن خانم کاش همش با شما کلاس داشتیم😊😉 شما خیلی مهربونی و امامان میگی🦋🌹

از خدا و امام زمان عج مدد گرفتم که کمکم کنند که تاثیرگذار باشم براشون❤️

به قول شخصی میگفت اینا و دختران دبیرستانی دختران حاج قاسم هستند ولی دبیرستانیها از روی جهلشون مقنعه درمیارند.... اونا هم قابل هدایت هستند باید راهش رو بلد بود.

چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۳:۴۹ بعد از ظهر
  سلامممم یارانیهای دوست داشتنی، امیدوارم حال تک تکتون خوب  باشه و هرجا که هستید سربلند باشید. یه هدیه عالی و ارزشمند از طرف حضرت معصومه سلام الله علیها به دستم رسید که هدیه تولدم بود یک نگین انکشتری که از سنگهای حرم درست شده.😍😍😊😊🌹🌹
پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
تبریک تولد فرزند اقا ایلیا | نویسنده: غروب کربلا 313 |انجمن: تولد
   سلام آقا ایلیا قدم نو رسیده مبارک، قدمش پرخیروبرکت باشه براتون🌹🌹🌺🌺🌺🍃🍃👶
پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
ویژه نامه ولادت با سعادت امام زمان (عج)*خورشید عشق و انتظار* | نویسنده: غروب کربلا 313 |انجمن: بخش ولادت
   مولاجان خیلی ساده می‌گویم، میلادت مبارک❤️❤️🌹🌹🌹🎉🎉🎈🎈🎈🎊🎊🎊🎊
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۲۴ قبل از ظهر
آدمین تنها - آدمین بی کس | نویسنده: غروب کربلا 313 |انجمن: دلنوشته های واقعی و خاطرات اعضاء یاران
  الان فک کنم اضافه وزن مفرط پیداکردید 😁😂جناب ادمین، با دستپختهای منزه کیه که گشنه بمونه😍😍😍 هم هنرمند هم آشپز نمنونه است. راستی ملیسا شربت مدبرغدیر بگیر بخور واسه کرونا یا داروی امام کاظم علیه السلام بخور.  
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۲۷ بعد از ظهر

نوشته شده توسط : محمد121 »
نوشته شده توسط : غروب کربلا 313 »
سلام یارانیهای عزیز، عزاداریهاتون قبول حق

آیا کسی واکسن کرونا زده؟؟؟

سلام و دورود🌹
من با اینکه خودم پرستارم واکسن نزدم و کسی رو هم به زدن واکسن توصیه نمیکنم چون عارضه تزریق واکسن زیاد دیدم بهترین واکسن داروی امام کاظم علیه السلام و اجرای دستورات اهل بیت تو زمینه های بهداشتی و تغذیه ای هست همچنین داشتن روحیه ای قوی‌چون از لحاظ علمی هم ثابت شده که ترس و اضطراب سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنه و خیلی از کسایی که تو این دو سال فوت کردند به خاطر ترس شدید بوده

سلام دیر جواب گفتید من زدم البته فقط یه دز و بعدشم فوری حجامت بعد واکسن تا حالا دوبار حجامت انجام دادم دیگه دزای بعدیشو نزدم😉😁 .
جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ قبل از ظهر
  سلام در تاریخ بیست و هفتم آبان ماه هزار و چهارصد، الان من خیلی خوشحالم و این خوشحالیم اصلا وصف شدتی نیست، چون از دفتر حضرت آقا دوتا تبرکی بدستم رسید یکی چفیه😍 و دیگری انگشتری🥰
یکشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
    سلام یارانیهای عزیز، عزاداریهاتون قبول حق

آیا کسی واکسن کرونا زده؟؟؟
یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
  💠 اختصاص ۶۰ گیگ اینترنت آموزشی به دانشجویان ثبت نام از لینک زیر:

🌐 ictgifts.ir

🔹بسته هدیه با حجم ۶۰GB و برای بازه زمانی شش‌ماهه پیش‌بینی شده و حداکثر پس‌ از گذشت ۱۰ روز از اتمام مهلت ثبت‌ نام، در حساب کاربری انتخابی، منظور می‌گردد.

🔹امکان فعال‌سازی بسته‌ هدیه بر روی تلفن همراه دانشجویان و طلاب و یا بر روی تلفن ثابت (ADSL)، وجود دارد.

🔹مهلت ثبت‌ نام ۱۵ روز می‌باشد و قابل تمدید نیست.

🔹در این طرح امکان فعال سازی بسته هدیه اینترنتی توسط اپراتورهای همراه و ثابت فراهم شده است. لذا جهت احراز هویت دانشجویان و طلاب گرامی، درج شماره تلفن همراه تحت مالکیت کد ملی اظهار شده در مراحل ثبت نام، الزامی می‌باشد.

🔹هر کدملی صرفا یک مرتبه حق ثبت‌ نام در سامانه را دارد. لذا در انتخاب اپراتور و درج شماره تلفن همراه دقت نمایید. پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام، به هیچ وجه امکان تغییر اطلاعات وجود نخواهد داشت.

🔹در صورتی که به‌دلیل عدم وجود اطلاعات پایه‌ای، ثبت نام با موفقیت انجام نشود، در آخرین مرحله ثبت نام، امکان ثبت اعتراض در سامانه پیش بینی شده است.

واقعا حقیقت داره هرکسی که کد دانشجوییش یا طلبگیش فعال باشه، مشخصاتش رو که وارد کنه بعد یکی دو روز پیامک میاد که بسته ۶۰ گیگ شما به مدت شش ماه فعال شده. برای من فعال شده🌹🌝😊

صفحه 2 از 68 < 1 2 3 4 68 > آخرین »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:03 بعداز ظهر